BezpiecznaCiaza112023

wiadomości na mail

13 lata 11 miesiąc temu #14799 przez Katarzyna
Już jest ten wątek poruszony:
www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...iem-subskrypcji.html

Podsumowując:
1. Wybierając "odpowiedz" trzeba odznaczyć pole "Subskrybuj ten temat".

2. Jeśli subskrybuje się już temat należy wejść w "Twój profil". Następnie z manu prawego wybrać "Moje subskrypcje" zaznaczyć tematy, które już nas nie interesują i kliknąć na dole przycisk usuń.

Mam nadzieję kasia86, że teraz się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14800 przez kasia86
Katarzynko bardzo bardzo ale to
BARDZO dziękuję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14801 przez Katarzyna
Nie ma za co :)

Subskrypcja ma za zadanie pomagać a nie utrudniać życie :)

Przydaje się, kiedy chcemy być poinformowani o odpowiedzi w interesującym nas wątku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14807 przez Mirella
A nie można tak ustawić żebyśmy same zaznaczały czy chcemy subskrypcji? Bo na razie jest tak że trzeba pamiętać o odhaczeniu, nie każdy o tym wie, nie każdy pamięta, pojawiają się nowe dziewczyny na forum i jak bumerang powraca temat: jak wyłączyć subskrypcje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14825 przez Manga
Myślę podobnie jak Mirella i byłabym za tym aby było odwrotnie - zaznaczać pole, gdy chce się dostawać powiadomienie. Wtedy nie trzeba będzie pamiętać o odhaczaniu. Notorycznie sama zapominam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14831 przez Katarzyna
Na obecną chwilę można tylko wyłączyć całkowicie subskrypcję (tak jest teraz) lub zostawić tak jak było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14852 przez mysia-sia
No ja tak właśnie dziś się zdziwiłam, że nie muszę już odhaczać subskrypcji przy każdej nowej wypowiedzi w temacie, moim zdaniem bardzo ułatiwa to sprawę:) Jeśli jest jakiś temat szczególnie interesujący, w którym chcę wiedzieć od razu co się dzieje to zaznaczam, a jeśli to zwykła pogawędka to nie męczę się dodając każdy kolejny post:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14999 przez natmur11
a ja mam odwrotne pytanie, dlaczego nie przychodza juz wiadomosci na maila? ja nie usuwalam subskrypcji a nie bede ukrywac ze dla mnie duzo prosciej bylo jak dostalam powiadomienie. moze watro pomyslec o tym zeby zrobic jakies pole w ktorym sie zaznaczy czy chce czy nie chce dostawac powiadomien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15004 przez ilona
no była taka opcja, to dziewczyny prosiły o jej całkowite wyłączenie :) więc może niech okienko będzie i jeśli któraś będzie chciała dostawać to zaznaczy, ale np. wystarczy raz zaznaczyć i będą przychodzić, bo za każdym razem to ciężko... :)nie wiem... mi się podoba że nie ma subskrypcji, bo i tak zawsze biorę "wyświetlaj ostatnie posty" i wiem gdzie dziewczyny coś pisały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15043 przez Katarzyna
natmur11 napisał:

a ja mam odwrotne pytanie, dlaczego nie przychodza juz wiadomosci na maila? ja nie usuwalam subskrypcji a nie bede ukrywac ze dla mnie duzo prosciej bylo jak dostalam powiadomienie. moze watro pomyslec o tym zeby zrobic jakies pole w ktorym sie zaznaczy czy chce czy nie chce dostawac powiadomien.


Cieszę się, że dla Ciebie powiadomienie było ważne.

Uwaga!

Subskrypcja wątku jest możliwa!

Osoby, które chcą mieć powiadomienia na maila o nowym poście mogą zaznaczyć taką opcję! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15056 przez kasiora
No i super :) bo mi tez brakowalo subskrycji :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15262 przez kasia86
żeby nie zaśmiecać forum i nie zakładać nowego tematu to zapytam tutaj...

chodzi o to że mam dobry internet wszystkie stronki ładnie szybciutko się wgrywają a to forum strasznie się muli...czy ono takie po prostu jest czy to tylko u mnie tak

może nie wiem...jakieś ciasteczka mam usunąć czy wtyczki ściągnąć...nie znam się zbytnio na komputerach i internecie więc może ktoś mi poradzi bo trochę denerwujące jest że tak wolno mi się wszystko wczytuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15264 przez Manga
kasia86 napisał:

a to forum strasznie się muli...czy ono takie po prostu jest czy to tylko u mnie tak


U mnie forum chodzi sprawnie, więc pewnie jakiś problem u Ciebie. Niestety nie znam się na sprawach technicznych, musi pomóc Ci ktoś inny. Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15268 przez Mirella
Kasia, ja nie narzekam, bo ja generalnie nie narzekam :) ale faktycznie ta stronka chodzi troszkę wolniej niż inne. Nie żeby strasznie muliła, ale różnicę widzę, tyle że u mnie to jest do przeżycia. Ja sobie otwieram zawsze ostatnie posty, najeżdzam na nowe i klikam otwórz w nowej karcie, i potem wszystko czytam, to jakoś mi nie przeszkadza że dłuzej to wczytywanie trwa, bo tylko raz a dobrze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15270 przez kasia86
czyli coś w tym jest...tak mi się to forum podoba że jestem gotowa się poświęcać :lol: ale myślałam że jest na to jakiś łatwy i szybki sposób żeby szybciej chodziło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl